Universul Prieteniei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Tabăra de creaţie

PARTENERI MEDIA


Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului Tvr_ia10

Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului Sigla_13



Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului Logorr10



Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului Agenti10


Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului Sigla_12




Parteneri
PARTENERI

USR-Fil.Iaşi

Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului Usr.png_zpswlwosewt

Biblioteca Judeţeană “Gheorghe Asachi” Iaşi
Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului Logo%20gh%20asachi_zpsrat2ap93

Asociaţia Literară „Păstorel”
Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului Logo_p_zpswlzkexoc

Editura PIM

Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului Logo_PIM_zpsryukazl0

Complexul Muzeal "Moldova" Iaşi

Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului Palat_11






Ultimele subiecte
» Mihai LEONTE poetul armoniei si al optimismului...
Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului EmptySam Iun 03, 2017 11:37 pm Scris de Mihai LEONTE

» Buna! cum mai esti tu astazi?
Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului EmptyMier Sept 14, 2016 8:10 pm Scris de Rodica Rodean

» Titi Nechita
Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului EmptySam Iul 16, 2016 4:40 am Scris de Titi Nechita

» Tabăra de creaţie şi recreaţiei: Botoşani-plai eminescian, ziua 1
Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului EmptyMar Apr 12, 2016 5:42 am Scris de Admin

» Tabără de creaţie şi recreaţie:Botoşani – plai eminescian, ziua 2
Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului EmptyMar Apr 12, 2016 5:38 am Scris de Admin

» Tabăra de creaţie şi recreaţie:Botoşani-plai eminescian, ziua 3
Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului EmptyMar Apr 12, 2016 5:33 am Scris de Admin

» Tabăra de creaţie şi recreaţie:Botoşani-plai eminescian, ziua 4
Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului EmptyMar Apr 12, 2016 5:27 am Scris de Admin

» Tabăra de creaţie şi recreaţie:Botoşani-plai eminescian, ziua 5
Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului EmptyMar Apr 12, 2016 5:17 am Scris de Admin

» Tabără de creaţie şi recreaţie:Botoşani–plai eminescian, ziua 6
Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului EmptyMar Apr 12, 2016 5:10 am Scris de Admin

web trafic

universulprieteniei.org trafic.ro

Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului Labels=0 ===========================
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului

In jos

Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului Empty Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului

Mesaj Scris de Admin Joi Mar 24, 2011 4:58 am

Dragi prieteni,
Acest site este usor de exploatat, dar in eventualitatea ca nu va descurcati la postari , va rog frumos sa ma contactati pe adresa de e-mail universulprieteniei@yahoo.com
Va multumesc
Administrator
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 377
Data de inscriere : 16/03/2011
Localizare : IAŞI

http://www.universulprieteniei.org

Sus In jos

Intrebarile utilizatorilor referitoare la modul de exploatare a site-ului Empty CUM IMI DESCHID O PAGINA PERSONALA

Mesaj Scris de Admin Lun Apr 11, 2011 9:21 pm

INTRATI PE "PAGINI PERSONALE ALE MEMBRILOR"

Pentru a crea o pagina personala pe site-ul asociatiei trebuie sa faceti urmatorii pasi:
-selectezi NEW TOPIC
-la titlul subiectului scri numele tau
- mai jos ai o casuta in care poti pune ce vrei tu...poti folosi ptr scanare orice site...va recomand sa folositi

http://imageshack.us/

este cel agreat de site-ul de la care am cumparat domeniul
-Scanati..atentie la Image resize sa alegi dimensiunea de
640 x 480 …este o dimensiune medie care permite vizualizarea in intregime a imaginii
-Dupa scanare copiezi codul de la Forum Code si-l treci pe site

In acest fel iti creezi o pagina personala pe site-ul nostru, pagina care are caracter de blog personal
Cand vrei sa intri din nou dai POST REPLY sau intri pe RASPUNS RAPID

ATENTIE !!!...numai cand se deschide pagina personala se poate intra cu NEW TOPIC....
Pentru postarile ulterioare ...se cauta pagina dvs personala...adica va cautati numele dvs...dati clic pe nume....intrati pe pagina dvs....si apoi faceti postari folosind POST REPLY sau Raspuns rapid


Admin
Admin
Admin

Mesaje : 377
Data de inscriere : 16/03/2011
Localizare : IAŞI

http://www.universulprieteniei.org

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum