Universul Prieteniei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Tabăra de creaţie

PARTENERI MEDIA


7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru Tvr_ia10

7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru Sigla_13



7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru Logorr10



7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru Agenti10


7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru Sigla_12




Parteneri
PARTENERI

USR-Fil.Iaşi

7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru Usr.png_zpswlwosewt

Biblioteca Judeţeană “Gheorghe Asachi” Iaşi
7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru Logo%20gh%20asachi_zpsrat2ap93

Asociaţia Literară „Păstorel”
7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru Logo_p_zpswlzkexoc

Editura PIM

7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru Logo_PIM_zpsryukazl0

Complexul Muzeal "Moldova" Iaşi

7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru Palat_11






Ultimele subiecte
» Mihai LEONTE poetul armoniei si al optimismului...
7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru EmptySam Iun 03, 2017 11:37 pm Scris de Mihai LEONTE

» Buna! cum mai esti tu astazi?
7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru EmptyMier Sept 14, 2016 8:10 pm Scris de Rodica Rodean

» Titi Nechita
7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru EmptySam Iul 16, 2016 4:40 am Scris de Titi Nechita

» Tabăra de creaţie şi recreaţiei: Botoşani-plai eminescian, ziua 1
7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru EmptyMar Apr 12, 2016 5:42 am Scris de Admin

» Tabără de creaţie şi recreaţie:Botoşani – plai eminescian, ziua 2
7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru EmptyMar Apr 12, 2016 5:38 am Scris de Admin

» Tabăra de creaţie şi recreaţie:Botoşani-plai eminescian, ziua 3
7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru EmptyMar Apr 12, 2016 5:33 am Scris de Admin

» Tabăra de creaţie şi recreaţie:Botoşani-plai eminescian, ziua 4
7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru EmptyMar Apr 12, 2016 5:27 am Scris de Admin

» Tabăra de creaţie şi recreaţie:Botoşani-plai eminescian, ziua 5
7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru EmptyMar Apr 12, 2016 5:17 am Scris de Admin

» Tabără de creaţie şi recreaţie:Botoşani–plai eminescian, ziua 6
7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru EmptyMar Apr 12, 2016 5:10 am Scris de Admin

web trafic

universulprieteniei.org trafic.ro

7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru Labels=0 ===========================
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru

In jos

7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru Empty 7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru

Mesaj Scris de Admin Mar Noi 06, 2012 9:28 am

7 noiembrie 2012, Lansare editoriala, Poemele Deltei. Rodion- de Valentin Talpalaru Valentin-talpalaru-curbat

Lansare editorială, "Poemele Deltei. Rodion"
- de Valentin Talpalaru


Muzeul Literaturii Române Iaşi, Uniunea Scriitorilor din România Iaşi, Uniunea Artiştilor Plastici Filiala Iaşi şi Compania Cotnari vă invită miercuri, 7 noiembrie 2012, ora 16.00, în Galeriile „Pod-Pogor” la prezentarea volumului „Poemele Deltei. Rodion” de Valentin TALPALARU.

Prezintă: Ioan HOLBAN, Emanuela ILIE, Cassian Maria SPIRIDON.

Invitaţi: actorii Petru CIUBOTARU şi Dionisie VITCU.

În acelaşi cadru, va avea loc vernisarea expoziţiei „Scara de apă”.

Prezintă: Constantin TOFAN, Traian MOCANU şi Vasilian DOBOŞ.

Expun: Felix AFTENIE, Dorin BABA, Zamfira BÂRZU, Smaranda BOSTAN, Ilie BOSTAN, Cristea SIMION, Neculai CIOCHINĂ, Sabin DRINCEANU, Gabriela DRINCEANU, Valentina DRUŢU, Cristian DIACONESCU, Mircea EUGEN, Valeriu GONCEARIUC, Daniela GRAPĂ, Gabriel GHEORGHIU, Cosmin IAŢEŞEN, Manuel MĂNĂSTIREANU, Adriana MICU, Maria MĂNUCĂ, Traian MOCANU, Florin MORUN, Sorin OTÎNJAC, Mihai PAMFIL, Marcel PAVEL, George Sorin PURCARU, Valentin SAVA, Atena SIMIONESCU, Lucian SMĂU, Mircea ŞTEFĂNESCU, Constantin TOFAN, Ioan VÂNĂU, Mădălina VIERU, Cotinel MUNTEANU.

Moderator: Liviu APETROAIE
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 377
Data de inscriere : 16/03/2011
Localizare : IAŞI

http://www.universulprieteniei.org

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum